top of page

Apopkachristian Group

Public·570 members

[$Live Streaming$]Galler - Türkiye maçı 21/11/23


Galler kazanmalı ve D Grubu'ndaki rakipleri Hırvatistan'ın Salı gecesi Euro 2024 eleme finalinde bocalamasını ummalı, zira onlar Cardiff Şehir Stadyumu'nda halihazırda elemelere katılan Türkiye'yi ağırlayacaklar.

🔴⚽Galler vs Türkiye


Hafta sonu Ermenistan'da çekilen beraberliğin ardından Dragons'ın kaderi kendi ellerinden çıktı; Bu arada, formda ziyaretçileri son maçta Almanya'yı hazırlık maçında yendi ve grubun galibi oldukları kesinleşti.


Galler kazanmalı ve D Grubu'ndaki rakipleri Hırvatistan'ın Salı gecesi Euro 2024 eleme finalinde bocalamasını ummalı çünkü Cardiff Şehir Stadyumu'nda halihazırda elemelere katılan Türkiye'yi ağırlıyorlar.


Hafta sonu Ermenistan'da çekilen beraberliğin ardından Dragons'ın kaderi kendi ellerinden çıktı; Bu arada, formda ziyaretçileri son maçta Almanya'yı hazırlık maçında yendi ve grubun galibi oldukları kesinleşti.


İlk yarının duraklama süresinde kendi kalesine atılan gol, Lucas Zelarayan'ın beşinci dakikadaki ilk vuruşunu iptal ettikten sonra, Dragons ilk ikinin iki puan gerisine düştü ve şu anda D Grubu'nda ikinci sırada yer alan Hırvatistan'ın kendi sahasında 1. sıraya gerileyeceğini umuyor. Ermenistan.


Aksi takdirde, Galler'in Türkiye'ye karşı kazanacağı bir zafer bile Mart ayında play-off için yeterli olacaktır ki bu da UEFA Uluslar Ligi sıralamasıyla garanti altına alınmıştır.


Dibe vurmuş Letonya ve Hırvatlara karşı kazanılan galibiyetler, Rob Page'in yeniden dirilen takımının geçen ay üst üste üçüncü Avrupa Şampiyonası'na katılmaya yaklaştığını görmüştü, ancak hafta sonundaki sönük gösteri, gelecek yaz yapılacak turnuvaya katılımlarını bir miktar tehlikeye sokuyor.


Beş büyük finalden dördüncü büyük finale ulaşmak belirgin bir olasılık olmaya devam ederken, Almanya'ya bilet rezervasyonu yapmak artık daha dolambaçlı bir rota gerektirebilir - ancak henüz hiçbir şeye karar verilmedi.


Galler'in olası başlangıç ​​kadrosu:

Koğuş; Lockyer, Rodon, Davies; Roberts, J. James, Ampadu, Williams; Johnson, Wilson; Moore


Türkiye'nin olası başlangıç ​​kadrosu:

Altay; Çelik, Bardakçı, Kabak, Kadıoğlu; Akbaba, Özcan, Yüksek; Aktürkoğlu, Yılmaz, Yıldız


Geçmiş H2H Sonuçları

Son 2 karşılaşmada Galler 1 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi; Türkiye 1 Galibiyet, 0 Beraberlik, 1 Mağlubiyet


Son 5 Galler Maçı İstatistikleri

Son 5, Galler 3 Galibiyet, 2 Beraberlik, 0 Mağlubiyet, Skor Galibiyet Olasılığı: %60.00 ,Asya Handikap Galibiyet %: %80.0 Toplam Gol Üstü %: %40.0


Galler v Türkiye İddaa Tahminleri

Türkiye bet365 ile 5/4'te bahis yok

Kerem Aktürkoğlu bet365 ile her an 13/5 gol atar

Ozan Kabak'a bet365 ile 2/1 kart gösterilecek


Wales vs Türkiye live Stream

Wales vs Türkiye live

Wales vs Türkiye live game

Wales vs Türkiye live today

Wales vs Türkiye live streaming

Wales vs Türkiye match

Wales vs Türkiye matches

Wales vs Türkiye today live

Wales vs Türkiye today game

Wales vs Türkiye score

Wales vs Türkiye resultAbout

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page