top of page

Apopkachristian Group

Public·559 members

Žiūrėti Troliai 3 (2023) | Online Filmux Nemokamai


Troliai 3 (Trolls Band Together) Online Filmux, Žiūrėti Troliai 3 filmas online lietuviskai nemokamai arba parsisiųsti Lietuvių kalba. Filmas Troliai 3 online lietuviškai nemokamai.


➤ ► Žiūrėti Online https://tinyurl.com/psm9mb2j


„Troliai 3“ pagaliau čia. Sužinokite kaip nemokamai žiūrėti labai lauktą filmai „Troliai 3“ internete.


Žiūrėti Troliai 3 internete nemokamai, „Troliai 3 internete“ visą filmą, kuriame yra tokių parinkčių kaip Filmux, Reddit, Netflix, „BO Max, Disney Plus, Peacock arba Amazon Prime Jungtinėse Lietuviškas, Latvija, Jungtinėje Karalystėje, JK, Kanada, Prancūzija, Italija, Japonija, Australija. Troliai 3 paleidimas Lietuviškas? Taip, radome autentišką variantą/paslaugą.


Troliai 3 (dubliuotas) Trolls Band Together (2023)


Žanras: Komedija, animacija, šeimos Sukurta: JAVPlatintojas: Dukine Film Distribution, UAB Kino teatruose nuo: 2023-10-13 Trukmė: 1h 32 min Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams Režisavo: Walt Dohrn („Troliai“, „Troliai 2“, „Kempiniukas Plačiakelnis“), Tim Heitz („Troliai: atostogos harmonijoje“)


INFORMACIJA


Jau šiais metais kino teatruose pasirodys lietuviškai dubliuota animacija „Troliai 3“! Ir keletas šaunių naujokų prisijungia į trolių gretas.


Popytė ir Šakius dabar pagaliau, oficialiai - pora! Augant jų draugystei, Popytė atranda, kad Šakius turi slaptą praeitį – kadaise jis kartu su savo keturiais broliais: Floidu, Džonu Doriu, Spriusu ir Klėjumi, buvo jos mėgstamiausios vaikinų grupės „BroZone“ narys.

Deja, „BroZone“ iširo, kai Šakius dar buvo kūdikis, kaip iširo ir jo šeima, ir nuo to laiko Šakius nematė savo brolių. Tačiau kai, dėl jo muzikinių gabumų, Šakiaus brolį Floidą, netikėtai pagrobia nedorėlių popžvaigždžių piktadarių pora, Šakius, Popytė ir jų artimiausi draugai leidžiasi į emocingą kelionę, norėdami suvienyti likusius brolius ir išgelbėti Floidą.


Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.


Kur galiu transliuoti Troliai 3?


keli būdai žiūrėti Troliai 3 internetu Lietuviškai Galite naudoti srautinio perdavimo paslaugą, pvz., „Netflix“, „Hulu“ arba „Amazon Prime Video“. Taip pat galite išsinuomoti arba nusipirkti filmą iTunes arba Google Play. žiūrėkite jį kada panorėję arba naudodami srautinio perdavimo programą, esančią jūsų televizoriuje arba srautinio perdavimo įrenginyje, jei turite laidą.


KUR PAŽIŪRĖTI Troliai 3:


Šiuo metu vienintelis būdas žiūrėti filmą Troliai 3 yra eiti į kino teatrą, kai jis pasirodys penktadienį, spalio 6 d. Vietinį pasirodymą galite rasti „Fandango“. Kitu atveju turėsite palaukti, kol jį bus galima išsinuomoti ar įsigyti tokiose skaitmeninėse platformose kaip „Vudu“, „Apple“, „YouTube“ ir „Amazon“, arba bus galima transliuoti „Peacock“. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite toliau.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page